Przewóz towarów pomiędzy lotniskami - Cargo - 4-Wheels

Przewóz towarów pomiędzy lotniskami - Cargo

 

Realizujemy wiele rodzajów transportu, w tym również świadczymy usługi obejmujące przewóz ładunków lotniczych. Taką opcją jest właśnie usługa Cargo, czyli transport pomiędzy lotniskami. Współpracujemy z największymi portami lotniczymi w kraju jak np. Okęcie, Balice, Pyrzowice oraz poza jego granicami jak np. Frankfurt Flughafen, Amsterdam-Schiphol, Paryż-Charles de Gaulle czy Londyn-Heathrow i Gatwick.

 

Najważniejsze cechy transportu CARGO

 

Podczas realizacji naszych działań dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, sprawność usług, a także ich wszechstronność. Odpowiednie zabezpieczenie jest efektem dbania o spełnianie norm przez wszystkie użytkowane pojazdy, a także posiadanie stosownych ubezpieczeń, dzięki którym ochrona ładunków jest jeszcze skuteczniejsza, a klienci mają pewność właściwego zabezpieczenia towarów.

 

Nasze usługi zawsze wykonujemy terminowo przy zachowaniu właściwej jakości. Służy temu chociażby kadra wykwalifikowanych kierowców z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, posiadających certyfikaty z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego oraz z zakresu ochrony w odniesieniu do ładunku i poczty.

 

Powrót do oferty.

4-wheels Express Delivery

Dobra 8/10 lokal 42

00-388 Warszawa Polska

tel/fax: +48 22 851 77 77

mobile: +48 501 792 428

 

NIP: 5252114444

biuro@4-wheels.pl

Polityka prywatności