Flota naszych samochodów - 4-Wheels

Flota pojazdów

 

Odzwierciedleniem jakości naszych usług jest posiadana flota pojazdów, którą tworzą wyłącznie samochody dostawcze marki Mercedes-Sprinter 319. Są to w większości pojazdy typu bus plandeka, bus w sztywnej zabudowie (tzw. blaszak) idealny do bardziej wartościowych przesyłek. Dysponujemy również autami z windą samozaładowczą co znacznie ułatwia załadunek i rozładunek towaru zwłaszcza w warunkach miejskich. Nasza flota charakteryzuje się dużą przestrzenią ładunkową, czego potwierdzeniem jest łączna kubatura wynosząca od 19,5 m3 do 23 m3. Ta cecha wraz z ładownością na poziomie do 1300 kg sprawiają, że można w nich przewozić towary na paletach, lub mniejsze przedmioty w większej liczbie. Dysponujemy autami o pewnym stanie technicznym, których bezpieczeństwo jest regularnie kontrolowane a stały monitoring GPS pozwala na zlokalizowanie pojazdu w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Mając na uwadze dbałość o środowisko dopilnowaliśmy aby wszystkie auta spełniały najwyższy europejski standard emisji spalin EURO 6.

 

Wysoki komfort

 

Pojazdy tworzące naszą flotę samochodową posiadają również znaczne udogodnienia związane z ich dodatkowym wyposażeniem. To chociażby wydajny i oszczędny w trakcie długich podróży silnik Diesla o mocy 190 KM, pojemny zbiornik paliwa, dzięki któremu będzie można przejechać wiele kilometrów bez konieczności tankowania, czy wygodna kabina sypialna dla kierowcy. Oprócz elementów zwiększających komfort, auta Mercedes-Benz Sprinter 319 zostały wykonane z dbałością o bezpieczeństwo ich użytkowników.

 

Służą temu chociażby:

 

  • - ograniczniki prędkości,
  • - poduszki czołowe,
  • - system bezpieczeństwa ABS.

 

4-wheels Express Delivery

Dobra 8/10 lokal 42

00-388 Warszawa Polska

tel/fax: +48 22 851 77 77

mobile: +48 501 792 428

 

NIP: 5252114444

biuro@4-wheels.pl

Polityka prywatności